Zaznacz stronę
sq2

HIFU, czyli lifting twarzy bez skalpela: SonoQueen

Szukasz zabiegu, który skutecznie poprawi jędrność Twojej skóry? Jeśli tak, to doskonałym wyborem będzie SonoQueen. Jest to zabieg oparty o najnowszą technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), która wykorzystuje ultradźwięki o bardzo wysokiej częstotliwości. Działanie ultradźwięków na skórę jest bardzo głębokie, ponieważ wnikają one do warstwy właściwej, tkanki tłuszczowej, a nawet do powięzi mięśniowej. Tak precyzyjne oddziaływanie pozwala uzyskać spektakularne efekty porównywalne do liftingu. Główna różnica między liftingiem jest taka, że zabieg HIFU nie wymaga użycia skalpela, ponieważ ultradźwięki są emitowane przez specjalne urządzenie, a skóra nie zostaje naruszona. Ogromną zaletą zabiegu jest to, że może być przeprowadzany na skórze praktycznie całego ciała.

Zalety zabiegu HIFU

Zabiegi HIFU w Bydgoszczy, które wykonujemy w naszym gabinecie cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jest to w pełni zrozumiałe, ponieważ wiąże się to z szeregiem korzyści. Wspomniany wcześniej brak konieczności użycia skalpela czy możliwość przeprowadzenia czynności niemal na całym ciele to nie jedyne zalety tego zabiegu. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na HIFU? Wynika to między innymi z:

 • długotrwałego efektu – jest to jedna z największych zalet zabiegu, dzięki któremu jędrne i sprężyste ciało można utrzymać nawet przez dwa lata,
 • łagodnego przeprowadzenia zabiegu – każdy Pacjent ma inny stopień wrażliwości na ból, ale większość z nich nie odczuwa większego dyskomfortu związanego z wykonywaniem zadania,
 • ogromnego komfortu – w tym przypadku nie ma mowy o długiej rekonwalescencji,
 • niezwykle szybkich efektów – pierwsze z nich widoczne są natychmiast po zabiegu, ponieważ skóra staje się gładsza i znacznie bardziej sprężysta.

Przeciwwskazania po zabiegu

Czynnikiem, który jest niezwykle doceniany przez Pacjentów poddających się zabiegowi HIFU jest brak długiej rekonwalescencji. Czy istnieją jednak jakiekolwiek przeciwwskazania po zabiegu, o których należy wiedzieć? Tak, choć jest ich niewiele i nie mają one dużego wpływu na codzienne funkcjonowanie. Warto pamiętać, że po zabiegu nie należy zażywać gorących kąpieli, a tym bardziej myć twarzy bardzo ciepłą wodą. Oprócz tego nie jest także wskazane przegrzewanie organizmu. Zalecane jest zatem unikanie sauny czy solarium. Na około tydzień po wykonaniu zabiegu warto również powstrzymać się od uprawiania sportu. Zapraszamy do naszego Gabinetu Medycyny Estetycznej Porzych, aby skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem przed przeprowadzeniem zabiegu HIFU.

Jak działa SonoQueen?

Precyzyjne działanie skoncentrowanej fali ultradźwięków głęboko oddziałuje na skórę wywołując tym samym zjawisko termicznej koagulacji, które wewnątrz skóry aktywuje proces stymulacji włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra po zabiegu staje się widocznie napięta, zregenerowana, a dodatkowo tkanki zostają obkurczone, co sprawia, że skóra odzyskuje jędrność oraz elastyczność. Ponadto zmarszczki widocznie się spłycają, a skóra odzyskuje młodszy wygląd. Zabieg SonoQueen zaleca się przeprowadzić w kilku seriach, najlepiej od 1 do 3 zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące. Po tym czasie zauważalne będą pełne efekty zabiegu. Sam zabieg nie wymaga od pacjenta żadnego okresu rekonwalescencji, dlatego jest bezpieczny oraz przeznaczony dla każdego, bez względu na wiek.

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała.

 • WYSOKA JAKOŚĆ URZĄDZENIA
 • INNOWACYJNE ZASTOSOWANIE TECHNOLOGII ULTRADŹWIĘKOWEJ – HIFU
 • KOMFORTOWY ZABIEG PRZEZNACZONY ZARÓWNO DLA KOBIET JAK I MĘŻCZYZN W KAŻDYM WIEKU
 • SKUTECZNA METODA BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI
 • POGŁĘBIAJĄCE SIĘ EFEKTY

EFEKTY PRZED I PO

BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
BRUZDY NOSOWO-WARGOWE
PODBRÓDEK
PODBRÓDEK
WSKAZANIA:

 • Lifting twarzy, szyi oraz dekoltu
 • Wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek
 • Wyszczuplanie ciała Rozświetlenie skóry
 • Opadające powieki
 • Ujędrnienie wiotkiej skóry w różnych partiach ciała