Zaznacz stronę
estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Upływający czas wpływa na wygląd każdego: starzenie się skóry jest procesem naturalnym i niezależnym od płci. Aby na dłużej zachować młody wygląd bez zmarszczek, warto skorzystać z naszej oferty zabiegów medycyny estetycznej. Pozwalają one utrzymać w dobrej kondycji nie tylko skórę twarzy, ale również całego ciała. Wszystko dzięki nowoczesnym metodom modelowania sylwetki – zabiegom, które oddziałują na najbardziej newralgiczne miejsca, wpływając na znaczną poprawę wyglądu. Zabiegi odmładzające w naszym gabinecie medycyny estetycznej nastawione są przede wszystkim na ujędrnienie skóry oraz pobudzenie stymulacji kolagenu oraz elastyny, które w głównej mierze odpowiadają za elastyczność oraz jędrność skóry.

Upiększające i odmładzające zabiegi medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna obejmuje wiele różnych zabiegów przynoszących odmienne rezultaty. Do najchętniej wybieranych przez naszych klientów należą wszelkie zabiegi niwelowania zmarszczek. Cieszą się popularnością ze względu na to, że zapewniają widoczne oraz długotrwałe efekty w postaci odmłodzenia skóry. Jednym z zabiegów szczególnie polecanych do redukcji zmarszczek jest Nucleofill oferowany w naszym gabinecie. Jest to zabieg do wykonania którego wykorzystywane są naturalne składniki, których działanie porównać można do liftingu. W efekcie skóra zostaje ujędrniona, pobudzona do odnowy i zagęszczona. Do innych zabiegów upiększających należy również zamykanie naczynek. Zabieg pozwala zredukować widoczność czerwonych naczynek na skórze praktycznie całego ciała.

Czy zabiegi medycyny estetycznej są bezpieczne?

Niestety część osób rezygnuje z wykonania zabiegów medycyny estetycznej w Bydgoszczy czy jakimkolwiek innym mieście z uwagi na bezpieczeństwo. Czy faktycznie jest się czego bać i czy tego rodzaju działania mogą wywołać reakcje niepożądane? W tym przypadku należy zwrócić uwagę na dwa czynniki. Pierwszym z nich są przeciwwskazania. Te dotyczą każdego zabiegu, w tym między innymi endermologii czy liftingu twarzy. Ciąża, karmienie piersią, alergie czy określone choroby mogą sprawić, że podanie niektórych środków będzie niemożliwe. Drugi ważny czynnik, który ma wpływ na bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej to obszerna konsultacja z Pacjentem. W tym przypadku nie warto oszczędzać i wybierać gabinetów o wątpliwej jakości świadczonych usług. Profesjonalne gabinety medycyny estetycznej wykorzystują wyłącznie atestowane preparaty i urządzenia oraz zatrudniają wykwalifikowaną kadrę, która świadczy usługi na najwyższym poziomie niezagrażające życiu czy zdrowi Pacjentów.

Właściwe przeprowadzenie oceny pacjenta, odpowiednie kwalifikacje lekarza oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa mogą znacznie zmniejszyć ryzyko i zapewnić bezpieczne i skuteczne zabiegi medycyny estetycznej.

Kiedy można przeprowadzić zabiegi medycyny estetycznej?

Zabiegi medycyny estetycznej w większości przypadków nie są zbyt inwazyjne. Dzięki temu można je przeprowadzać praktycznie w dowolnym momencie, jeśli nie istnieją ku temu żadne przeciwwskazania. Na wizytę zapraszamy zatem każdego, kto nie jest usatysfakcjonowany z wyglądu swojej sylwetki, cery twarzy bądź skóry w innych miejscach ciała. Dzięki innowacyjnym technologiom i specjalistycznym preparatom, jesteśmy w stanie między innymi:

  • wygładzić zmarszczki,
  • usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej,
  • wymodelować sylwetkę,
  • zredukować blizny i rozstępy,
  • zlikwidować problem nadpotliwości.

1. MEZOTERAPIA – odmłodzenie i rewitalizacja skóry

2. WYPEŁNIENIE I MODELOWANIE WOLUMETRYCZNE TWARZY

3. MODELOWANIE UST WYPEŁNIACZEM

4. USUWANIE ZMARSZCZEK

5. LIPOZA INIEKCYJNA – USUWANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ

6. PEELINGI MEDYCZNE

7. LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

8. LIFTING TWARZY I CIAŁA metodą HIFU

9. MODELOWANIE SYLWETKI