Zaznacz stronę
MG-0588
Palomar-Skintel-weiss

CZYM JEST LASER VECTUS?

Laser diodowy do trwałego usuwania owłosienia. Jako jedyny na świecie wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel. Na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii. Wyklucza to możliwość poparzenia i gwarantuje wysoką skuteczność zabiegu. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem urządzenia Vectus wpływającym na jakość zabiegu jest opatentowana technologia Photon RecyclingSM, która polega na ponownym wykorzystaniu światła w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Tym samym, energia emitowana przez laser wykorzystywana jest efektywniej, a skuteczność procedury radykalnie wzrasta.
Laser Vectus zapewnia bardzo wysoki komfort zabiegu poprzez zastosowane w głowicy aktywnego system schładzania, który powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a komfort znacznie wzrasta.

Laser diodowy Vectus jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii. Vectus jest laserem, który posiada dwie największe i zarazem najszybsze głowice do wykonywania zabiegów:
– mniejszą (12x12mm) do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc takich jak wąsik czy broda;
– większą (23x38mm) używaną w trakcie depilacji nóg lub pleców.
Szybkość pracy lasera i zwiększona głowica zabiegowa sprawiają, że czas zabiegu ulega skróceniu nawet o 80%. Vectus posiada duże powinowactwo do melaniny barwnika włosa. Światło zostaję zaabsorbowane przez barwnik, co w konsekwencji doprowadza do termicznej destrukcji mieszka włosowego. Jego wyjątkowość umożliwia zastosowanie przy różnych fototypach skóry i kolorach włosów bez ryzyka poparzenia, gwarantując najwyższą efektywność zabiegu.

MG-0623

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU
– terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie)
– zioła światłouczulające oraz leki światłouczulające
– przyjmowanie antykoagulantów
– nowotwory skóry
– fotodermatozy
– stany zapalne skóry
– skóra opalona, stosowanie samoopalaczy
– niedawne peelingi
– cukrzyca
– choroby tkanki łącznej
– ciąża
– obniżenie odporności organizmu
– epilepsja

IMG-5095-e1568054048539

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU
W dniu poprzedzającym zabieg należy dokładnie ogolić miejsce , które będzie depilowane.
Skóra nie powinna być opalona (im większa opalenizna tym mniejsza skuteczność zabiegu). Nie zaleca się stosowania samoopalaczy, kremów z retinolem i witaminą C.

CZAS TRWANIA ZABIEGU
Depilacja ta wyróżnia się bardzo krótkim czasem trwania. W zależności od depilowanej partii ciała zabieg trwa od kilku do kilkudziesięciu minut.

CO JAKI CZAS NALEŻY POWTARZAĆ ZABIEG
W celu osiągnięcia zadawalających efektów zabieg należy powtarzać:
– twarz co 4 tygodnie
– ramiona/przedramiona co 4-6 tygodni
– bikini co 4-6 tygodni
– nogi co 8-10 tygodni
– plecy co 8-10 tygodni.

Laser Vectus posiada atesty bezpieczeństwa: europejskie CE i Stanów Zjednoczonych FDA.

EFEKTY ZABIEGÓW

efekt2-01