Zaznacz stronę
laser

Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe na ciało

Laser jest bardzo często wykorzystywany podczas zabiegów kosmetycznych, ponieważ jego działanie jest bardzo uniwersalne. Zabiegi laserowe pomagają walczyć z różnymi problemami oraz niedoskonałościami skórnymi. Istnieje wiele rodzajów urządzeń emitujących wiązki lasera, a ich budowa oraz parametry są dostosowane do odmiennych potrzeb i schorzeń pacjentów. Ponadto zabiegi laserowe są bezinwazyjne oraz w większości przypadków bezbolesne. Sam zabieg polega na emitowaniu przez urządzenie wiązki światła o odpowiednio dobranym natężeniu, czyli długości oraz mocy, przez określony czas na daną partię ciała. Tak emitowana wiązka lasera oddziałuje na głębokie warstwy skóry.

Wykorzystanie zabiegów laserowych

W medycynie estetycznej laser może być wykorzystany na wiele sposób. Do popularnych zabiegów laserowych należy przede wszystkim depilacja laserowa, która skutecznie oraz długotrwale usuwa niechciane owłosienie. Ponadto przy pomocy lasera można usunąć tatuaż, przebarwienia na skórze, blizny oraz rozstępy. Laser doskonale sprawdza się również do usuwania zmian skórnych, liftingu powiek, leczenia zmian naczyniowych i odmładzania skóry. W zależności od stopnia zaawansowania problemu, zabieg laserowy należy powtórzyć nawet kilkukrotnie w odpowiednich odstępach czasowych.

Wskazania do zabiegów laserowych

Ze względu na uniwersalność laseroterapii, zabieg ten może być stosowany w wielu przypadkach. Do najczęstszych wskazań należą:

  • chęć trwałego pozbycia się owłosienia,
  • odmłodzenie skóry,
  • usuwanie kłopotliwych znamion oraz przebarwień na skórze,
  • zamykanie naczynek,
  • redukcja rozstępów oraz blizn,
  • leczenie trądziku,
  • usuwanie tatuaży,
  • poprawa wyglądu powiek.

 

1. DEPILACJA LASEROWA

2. USUWANIE TATUAŻU

3. Odmładzanie laserowe

4. LECZENIE ZMIAN NACZYNIOWYCH

5. LIKWIDACJA PRZEBARWIEŃ

6. LECZENIE ROZSTĘPÓW

7. USUWANIE BLIZN

8. USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH

9. BEZINWAZYJNY LIFTING POWIEK