Zaznacz stronę

Mikrofale Coolwaves
Onda

https-blogs-images.forbes.com-biancasalonga-files-2019-03-Onda-with-reflection-e1553583337891.jpg
tlo

ONDA – mikrofale Coolwaves

Dla wszystkich, którzy poszukują skutecznej metody redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej, zabieg ONDA będzie dobrym rozwiązaniem. Pozwala on znacznie poprawić wygląd skóry oraz wymodelować sylwetkę i to wszystko bez użycia skalpela chirurgicznego! Czym zatem jest ONDA? Jest to nowoczesne urządzenie, którego działanie oparte jest o technologię mikrofali Coolwaves o częstotliwości 2,45 GHZ. Emitowane przez urządzenie ONDA mikrofale oddziałują na głębokie warstwy skóry. Ich działanie jest bardzo precyzyjne, dzięki czemu mikrofale nie naruszają naskórka.

Skuteczna walka z tkanką tłuszczową

Wnikające pod skórę mikrofale Coolwaves oddziałują bezpośrednio na komórki tłuszczowe powodując ich redukcję oraz usunięcie z organizmu. Dodatkowo urządzenie ONDA stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się również do poprawy jędrności skóry. Przy pomocy jednego zabiegu możesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zredukować cellulit i wygładzić oraz ujędrnić skórę. Co więcej, głowice urządzenia wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dlatego zabieg jest komfortowy i bezbolesny. Ponadto ogromną zaletą zabiegu ONDA jest to, że może on być wykonywany praktycznie na całym ciele. Najczęściej do obszarów zabiegowych należą uda, pośladki, brzuch, ramiona oraz plecy.

onda-logo

Technologia ONDA

Technologia ONDA wykorzystuje unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Nowoczesna technologia fal elektromagnetycznych działa w aż trzech zakresach:

• Redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową – Coolwaves™ działając głęboko i precyzyjnie na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych.

• Redukuje cellulit – dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu.

• Ujędrnia skórę – mikrofale emitowane przez technologię ONDA wywołują skurcz włókien kolagenowych i stymulują produkcję nowego kolagenu, prowadząc do ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Wskazania

  • Redukcja cellulitu 

  • Wyszczuplanie

  • Ujędrnienie wiotkiej skóry

o1
o2

Efekty zabiegu ONDA

Zabieg ONDA pozwala uzyskać takie efekty jak:

  • gładka i jędrna skóra pozbawiona cellulitu,
  • zmniejszenie obwodu talii, brzucha i ud,
  • poprawa elastyczności skóry,
  • redukcja opornej tkanki tłuszczowej.

Aby wzmocnić i przedłużyć efekty zabiegu, należy zwiększyć ilość przyjmowanych płynów. Dzięki dobremu nawodnieniu organizmu szybciej wydali on rozbite podczas zabiegu komórki tłuszczowe. Dodatkowo warto kilka dni po zabiegu utrzymać dietę redukcyjną oraz zadbać o aktywność fizyczną.