Zaznacz stronę

Sprawdź co nowego

Voucher upominkowy

Szukasz pomysłu na prezent? Kup voucher! U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Nie chcesz kupować bonu podarunkowego na konkretną kwotę? Nie ma problemu! U nas możesz kupić go także na wybrany zabieg.

Listopadowe wydanie Harper’s Bazaar, a w nim nasz doktor Porzych!

ENDERMOLOGIA LPG® INTEGRAL

Endermologia LPGto gwarantowana przez francuską firmę LPG Systems ekskluzywna technologia mechanicznej stymulacji tkanek. Endermologia reaktywuje uśpione komórki
i w naturalny sposób stymuluje je do pracy. Specjalny system zdalnie sterowanych rolek LPG działa na skórę i znajdujące się pod nią komórki tłuszczowe stymulując proces lipolizy (uwalniania tłuszczu), produkcji kolagenu i elastyny, skutecznie wyszczuplając i ujędrniając skórę. 
Dzięki działaniu podciśnienia, zabieg może pełnić również formę drenażu, który pomaga w usunięciu nadmiaru wody z organizmu, obrzęku oraz gromadzenia się płynów ustrojowych.

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny pozwala podkreślić naturalne piękno każdej kobiety.
Poprawia kształt ust, linię brwi oraz podkreśla linię rzęs i co najważniejsze nie rozmazuje się w najmniej nieoczekiwanych momentach. Co bardzo ważne makijaż jest trwały
i pomaga odzyskać pewność siebie oraz naturalny wygląd osobom, które z przyczyn zdrowotnych utraciły włoski brwi lub rzęs.

Nie zwlekaj

Zainwestuj w siebie