SonoQueen – Bezinwazyjny, niechirurgiczny lifting ciała
TERAZ REWOLUCYJNIE NISKIE CENY – ZAPRASZAMY
 

Najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)– sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw. Do skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek.

Kolagen jako jeden z naturalnych białek, daje nam młodość skóry, utrzymując jej jędrność i napięcie. U ludzi w wieku dojrzałym kolagen zaczyna się starzeć i coraz mniej działa przeciw grawitacji. Zainicjowanie denaturacji kolagenu poprzez obróbkę urządzeniem SonoQueen wzmacnia istniejący kolagen i produkuje świeże zasoby nowego kolagenu.
Metoda ta daje możliwość wykonania precyzyjnego oraz skutecznego zabiegu. Na dokładnie wybranej głębokości tkanki (od 2.0 do 4,5 mm na twarzy i 6 mm na ciele).
SMAS (Superficial Muscular Aponeurotic System) jest to system powięzi mięśniowej odpowiedzialnej za utrzymanie jędrności poszczególnych partii ciała. Głównym składnikiem powięzi jest kolagen. Kondycja skóry właściwej jest mocno zależna od warstwy SMAS, która w pewnym sensie jest jej rusztowanie.

SonoQueen posiada specjalną, ultra precyzyjną głowicę dedykowaną na okolice oczu. Pozwala ona na zredukowanie kurzych łapek czy problemu opadających powiek.
Pojedynczy zabieg przy pomocy urządzenia Sonoqueen trwa około 30 minut. Jest to bezinwazyjny, niechirurgiczny lifting ciała. Lekkie zaczerwienienie kilka godzin po zabiegu lub niewielki obrzęk są naturalne, ale znikają w przeciągu kilku godzin. Zaraz po zabiegu możliwy jest powrót do normalnych czynności.

Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Najlepsze efekty przynosi wykonany w serii 1-3 zabiegów, co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne bezpośrednio po zabiegu a pełen efekt po 3 miesiącach.
Rekomendowane są 3 zabiegi w roku. Aby osiągnąć zadowalające efekty najlepiej wykonać jeden zabieg, odczekać 4 miesiące i wykonać drugi.

 

  • Efekty SonoQueen widoczne są przez kilka lat!
  • Zabieg daje spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry.
  • To prawdziwy high-tech medycyny estetycznej.

 

 

  • SonoQueen to sprawdzona i w pełni bezpieczna chirurgia bez skalpela!

Przeprowadzone badania kliniczne świadczą o bezpieczeństwie metody i produktu SonoQueen oraz dają licencje do użytkowania go na całym świecie.