Zaznacz stronę
Medycyna Estetyczna

O nas

Witamy w gabinecie Medycyny Estetycznej Porzych

1-e1570613158296

O nas

Jesteśmy nowym miejscem na mapie bydgoskiej medycyny estetycznej. Pomimo krótkiej obecności na rynku, nasze doświadczenie nie jest małe. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej. Wyróżnia nas najwyższej jakości sprzęt wykorzystujący najnowsze technologie. W naszej ofercie widnieją urządzenia wiodących producentów światowych marek, takie jak SonoQueen, Vectus, Platforma Harmony Pro, Plasma IQ. Co więcej, zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, a także oferujemy najatrakcyjniejsze ceny na rynku.

Zapraszam

dr n. med. Marcin Porzych

Opinie

Co mówią o nas nasi klienci

stars-2

Kacper

“Naprawdę mogę polecić usługi tego gabinetu, powstrzymali moje łysienie osoczem, a włosy rosną jak szalone, jestem bardzo zadowolony!”

Aleksandra

“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie i efektami zabiegu. Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Wszystko wytłumaczone przed zabiegiem, można poczuć że oddajemy się w dobre ręce. Szczerze polecam i myślę, że będę stałym bywalcem. 1f642

Marta

“Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, ceny niezwykle niskie, gorąco polecam!”

Magdalena

“Niesamowite podejście do pacjenta, niskie ceny za bardzo wysoki profesjonalizm i przede wszystkim leczą kompleksy. Serdecznie polecam!”