Zaznacz stronę

IDEBAE ANTIAGING

Preparat o działaniu liftingującym, widocznie ujędrnia, nawilża i napina skórę

Preparat o działaniu liftingującym, widocznie ujędrnia, nawilża i napina skórę twarzy lub ciała.

Wyjątkowy i niezwykle silny przeciwutleniacz z mocną formułą zawierającą Idebeon.Spłyca zmarszczki, redukuje fałdy i zagniecenia, jest również wykorzystywany do rewitalizacji dłoni, stóp, podbródka, a także kącików ust. Aktywna formuła koktajlu zawiera wyjątkowo silny przeciwutleniacz – idebenon (syntetyczny wariant koenzymu Q10, który opóźnia proces starzenia się skóry), DMAE (dwumetyloaminoetanol, powodujący natychmiastowy lifting) oraz kwas hialuronowy, stymulujący tkankę łączną do produkcji fibroblastów – komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny.
Idebae Antiaging naprawia uszkodzone DNA komórkowe. Działa głęboko, nadaje skórze zdrowy wygląd. Wzmacnia napięcie skóry i włókien mięśniowych.

Podstawowe składniki:

Idebenon – silny przeciwutleniacz i substancja przeciwstarzeniowa. W przeciwieństwie do naturalnego koenzymu Q10 – w warunkach niedotlenienia – idebenon zachowuje funkcje przeciwutleniające, nie powodując powstawania wolnych rodników,które niszczą komórki organizmu. Nie jest pożytkowany przez organizm od razu, jest przechowywany i używany w późniejszym czasie prze organizm.Jego cząsteczki są znacznie mniejsze niż standardowego Q10, więc lepiej sobie radzą z barierą krew-mózg.Innymi słowy, idebenon spełnia właściwości koenzymu Q10 bez ryzyka reakcji utleniającej. Jest niezbędnym elementem w procesie produkcji energii każdej komórki. Żadna inna substancja nie może go zastąpić i życie bez niego nie istnieje. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne, które chronią przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki, które mogą wiązać się i uszkadzać komórki. Uszkodzenia oksydacyjne wywołane właśnie przez wolne rodniki są przyczyną starzenia. Antyoksydanty pomagają neutralizować wolne rodniki. Badania wykazały,że idebeone wspomaga regenerację komórkową.

DMAE (dwumetyloaminoetanol) – silny regulator, pochodna kompleksu witaminy B. Powoduje natychmiastowy lifting oraz szybkie, czasowe wygładzenie zmarszczek, w istocie polegające na gwałtownym pęcznieniu komórek tkanki skóry – fibroblastów. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry, a także osłabia procesy starzenia i poprawia jej ogólną kondycję.

Kwas hialuronowy – związek odpowiedzialny za wiązanie wody w naskórku, jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Poziom kwasu hialuronowego w młodej skórze jest wysoki, co gwarantuje jej nawilżenie, sprężystość i gładkość. Z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje, a skóra starzeje się, traci elastyczność i pojawiają się zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać 250 cząsteczek wody.

Wskazania:

  • ujędrnianie skóry twarzy lub ciała
  • redukcja zmarszczek, fałd i zagnieceń
  • rewitalizacja dłoni, stóp, podbródka i kącików ust