Zaznacz stronę
GABINET REHABILITACYJNY

Doświadczenie

Mgr Wojciech Waśniowski –  absolwent Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, na którym uzyskał tytuł magistra fizjoterapii. Ciągłe poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji w Polsce i za granicą. Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy zadzwoń !!!

dr

Co leczymy?

2-e1501452039824

LECZENIE ZESPOŁÓW BÓLOWYCH KRĘGOSŁUPA

rwa kulszowa, rwa udowa, dyskopatie tzw. wypadnięcia dysku, bóle głowy, szyi i kończyn pochodzenia kręgosłupowego, drętwienia w obrębie kończyn górnych i dolnych, dolegliwości wypukliny jądra miażdżystego, zablokowania stawów kręgosłupa)

5

WADY POSTAWY

(płaskostopie, skoliozy, plecy okrągłe, plecy wklęsłe, wady klatki piersiowej, wady kończyn dolnych)

3-e1501452174560

REHABILITACJA NEUROLOGICZNA

(niedowłady i porażenia, udar mózgu, uraz mózgu, stany po urazach rdzenia kręgowego, stwardnienie rozsiane, zespół parkinsonowski, uszkodzenia nerwów obwodowych i splotów, postępujące zaniki mięśni, zespół kanału nadgarstka)

 

rehabilitacja neurologiczna, ortopedyczna, oddechowa. leczenie wad postawy bołu kręgosłupa. masaże

 

MASAŻ LECZNICZY

MASAŻ RELAKSACYJNY

MASAŻ SPORTOWY

4

REHABILITACJA ORTOPEDYCZNA

(stany po alloplastyce stawów obwodowych, urazy, złamania, bóle stawów, reumatoidalne zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie stawów, zmiany zwyrodnieniowe stawów, jałowe martwice kości, uszkodzenia kręgosłupa i rdzenia kręgowego, uszkodzenia obręczy barkowej i kończyny górnej, uszkodzenia miednicy i kończyny dolnej)

7

REHABILITACJA ODDECHOWA

(choroby nerwowo-mięśniowe, astma, POCHP,mukowiscydoza)

Zapewniamy

Nowoczesne metody

Cały czas poszerzamy warsztat swoich metod oraz udoskonalamy je, dążąc do uzyskania perfekcyjnych rezultatów w każdym przypadku. Stosowane przez nas rozwiązania terapeutyczne opierają się na badaniach naukowych z całego świata, które potwierdzają ich skuteczność i szybkość.

Bezpieczeństwo

Pacjent i jego szybki powrót do zdrowia to nasz priorytet. Wachlarz opcji terapeutycznych, które mogą być zastosowane w danym przypadku jest rozległy. W każdym przypadku gwarantujemy precyzyjnie dobraną terapię, zgodną z indywidualnymi potrzebami pacjenta. Aby zapewnić skuteczność, zawsze dobieramy metody tak, aby uzyskać trwały rezultat  poprzez likwidację przyczyny a nie objawów choroby. Dzięki temu unikamy niebezpiecznych powikłań, których konsekwencje mogą być bardzo poważne i kosztowne.

Czas

Dbamy o to aby czas dotarcia na szczyt sprawności był możliwie jak najkrótszy. Zawsze dobieramy zabiegi w ten sposób aby ich efektywność była najwyższa, co znacznie skraca czas terapii. Na bieżąco monitorowane są efekty terapii tak, aby pacjent mógł zobaczyć na jakim etapie znajduje się i ile dalszych etapów potrzebnych jest do osiągnięcia celu.

Edukacja

Istotą edukacji jest, aby chory zrozumiał istotę swojego problemu – co wpływa na poprawę jego stanu, a co go pogarsza. W trakcie terapii pacjent otrzymuje rzetelną wiedzę na temat swojego problemu oraz praktyczne porady, które pozwolą na co dzień uniknąć czynności pogarszających stan zdrowia. W procesie edukacji pacjenta wykorzystujemy modele, prezentacje oraz krótkie filmy pokazujące w przystępnej formie najważniejsze ćwiczenia i zalecenia.

Komfort

Wszystkie zabiegi przygotowywane są z myślą o komforcie pacjenta. Jesteśmy przekonani, że dzięki odpowiednim wrażeniom dźwiękowym i wizualnym droga na szczyt sprawności będzie przyjemniejsza. Każdego pacjenta traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Opiekę po zakończeniu terapii

Po osiągnięciu szczytu sprawności warto pozostać na nim i jak najdłużej cieszyć się przez cały czas. Po zakończeniu sesji terapeutycznej każdy pacjent otrzyma plan ćwiczeń i zaleceń, które będzie wykonywał samodzielnie w domu. Dzięki temu mamy pewność, że efekty terapii utrzymają się jak najdłużej, ryzyko nawrotów zmniejszy się, a pacjent będzie bardziej zadowolony

Cennik

REHABILITACJA

  1. Wstępna konsultacja fizjoterapeutyczna (diagnostyka, ocena badań obrazowych, dobór terapii ) 100 PLN
  2. Indywidualna praca z pacjentem (łączy zabiegi fizjoterapeutyczne, masaż i ćwiczenia  indywidualnie dobrane przez terapeutę do danego schorzenia) do 60 min/100 PLN,  do 30 min/60 PLN
  3. Kinesio Taping 40 PLN
  4. Kinesio Taping do rehabilitacji 30 min 20 PLN

MASAŻE

  1. drenaż limfatyczny 30 min/60 PLN
  2. masaż relaksacyjny 30 min/60 PLN
  3. masaż relaksacyjny 60 min/100 PLN
  4. masaż odchudzający, relaksacyjny, przeciwcellulitowy 30 min/60 PLN
  5. masaż odchudzający, relaksacyjny, przeciwcellulitowy 60 min/100 PLN

WIZYTY DOMOWE

Rehabilitacja w warunkach domowych (do 15 km dojazd gratis, powyżej 15 km cena dojazdu 1,50 zł /km ) 100 PLN

widget-duzy-button-1