Zaznacz stronę

Celuform Plus stworzony do usuwania tłuszczu w okolicy podbródka.


Celuform Plus stworzony do usuwania tłuszczu w okolicy podbródka.

Celuform Plus


Dotąd jedynym sposobem,aby pozbyć się podwójnego podbródka były zabiegi chirurgiczne. Natomiast obecnie możliwe jest usunięcie nagromadzonego tłuszczu w prosty i bezpieczny sposób.
Zła postawa ciała. otyłość, garbienie się, starzenie, geny a nawet spanie z wysoko uniesioną głową sprzyjają pojawieniu się podwójnego podbródka.Jak się go pozbyć? Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej.
Wiele kobiet po trzydziestym roku życia zaczyna dostrzegać u siebie tzw.”drugi podbródek”
Przyczyn tej dolegliwości może być wiele, najczęstszymi są jednak nagromadzenie tkanki tłuszczowej, wiotkość skóry lub oba czynniki jednocześnie.Jeżeli problemem jest nagromadzenie się tkanki tłuszczowej, naszą odpowiedzią będzie zabieg lipolizy iniekcyjnej i specjalnie do tego celu dedykowany produkt.
Celluform Plus to substancja medyczna do łagodnej, miejscowej liposukcji, którą wstrzykuje się w tkankę tłuszczową.

 

Jak działa Celuform Plus:

Celluform Plus składa się z roztworu kwasu deoksycholowego (10 mg/ml) i wyciągu arniki górskiej o działaniu kojącym i przeciwrumieniowym. Kwas rozpuszcza komórki tłuszczowe i jednocześnie rozpuszcza zawarty w nich tłuszcz, jak również powoduje przebudowę skóry, w wyniku czego uzyskuje się efekt liftingujący, biostymulacyjny, a także zniknięcie tłuszczu w okolicy podbródka. Dodatkowo powoduje on poprawę metabolizmu komórkowego skóry i mikrokrążenia, a także stymuluje regenerację skóry.Podsumowując produkt Celuform Plus stworzony do usuwania tłuszczu w okolicy podbródka.
 

Składniki aktywne arniki, takie jak flawonoidy, triterpeny, laktony seskwiterpenu i olejki eteryczne, mają działanie przeciwzapalne, przeciwdrobnoustrojowe, przeciwbólowe oraz stymulują krążenie krwi. Ponadto, oprócz zmniejszenia dolegliwości bólowych, przyspiesza ona resorpcję siniaków. Po wstrzyknięciu substancji, komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i rozpadają się, eliminując tłuszcz.

Zabieg trwa ok. 30 minut. Wybrana partia skóry jest znieczulana i poddawana serii bezbolesnych zastrzyków,  z użyciem cieniutkiej igły. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednakże liczba zabiegów zależy od ilości nagromadzonego tłuszczu. Skutki uboczne w postaci  małych siniaków, zaczerwienienia lub obrzęku, ustępują zwykle do 5 dni.
Po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort, uczucie ciała obcego , mrowienie w miejscu zabiegu.

 

Przeciwskazania:
– ciąża i karmienie piersią,
– schorzenia wątroby,
– choroby natury kardiologicznej,
– cukrzyca,
– zaburzenia krzepliwości krwi