Zaznacz stronę

Czy zastanawialiście się kiedyś, czy istnieje sposób na poprawę wyglądu skóry, bez użycia skalpela? Otóż odpowiedź brzmi tak! Mowa o stymulatorach tkankowych takich jak Nucleofill, dzięki którym można osiągnąć naturalne efekty w krótkim czasie.

Czym są stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe  to produkty lub substancje używane w medycynie estetycznej, które mają na celu stymulowanie naturalnej produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Dążą do uzyskania naturalnych efektów, dzięki czemu poprawa skóry jest stopniowa i naturalna.

Wśród preparatów odmładzających i rewitalizujących skórę, ostatnio znaczną popularność zdobył Nucleofill, który działa na trzech poziomach: nawilżenia, antyoksydacji oraz liftingu.

Zabieg z użyciem stymulatora tkankowego, takiego jak Nucleofill, zazwyczaj polega na iniekcjach produktu pod skórę w określonych obszarach twarzy lub ciała. Po zabiegu można spodziewać się stopniowej poprawy wyglądu skóry w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy.

Zastosowanie Nucleofillu jest także mniej inwazyjne niż operacje plastyczne.

Dla kogo dedykowane są stymulatory tkankowe?

Stymulatory tkankowe, jak Nucleofill, dedykowane są osobom, które poszukują nieinwazyjnych i długotrwałych metod poprawy wyglądu skóry, zwłaszcza w zakresie odmłodzenia, jędrności i elastyczności. Są one odpowiednie dla różnych grup pacjentów w zależności od ich potrzeb i celów.  

Nasz Gabinet Medycyny Estetycznej Porzych w Bydgoszczy zachęca do kontaktu wszystkie osoby, które, zauważyły pierwsze oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, utrata jędrności i elastyczności. Zachęcamy także do konsultacji w przypadku odwodnienia skóry, rozstępów czy blizn. Zapraszamy także osoby, które nie lubią bardziej inwazyjnych zabiegów czy operacji plastycznych, a zależy im na poprawie ogólnego stanu skóry.

Jakie efekty dają stymulatory tkankowe?

Zastosowanie stymulatorów tkankowych takich jak Nucleofill daje wiele korzyści dla wyglądu skóry i jej kondycji. Przede wszystkim pozytywnie wpływają na jej jędrność, elastyczność oraz nawilżenie. Dzięki temu Klienci zyskują zdrowszy wygląd oraz zmniejszenie widocznych zmarszczek. Co więcej, preparat wygładza blizny i przebarwienia skóry.