Zaznacz stronę

ClearLift to najbardziej wszechstronny, laserowy zabieg odmładzający.

Laser ClearLift działa na skórę właściwą mechanicznie, a nie jak większość laserów termicznie, co skraca czas rekonwalescencji, nie naruszając przy tym naskórka. Uszkadzając skórę , tworzy kontrolowane ogniska zapalne, które inicjują proces gojenia i rozpoczynają przebudowę skóry. Rozpoczyna się produkcja nowego kolagenu, a skóra staje się bardziej jędrna i napięta. Wymienne, różniące się długością końcówki głowicy ClearLift umożliwiają działanie lasera na różnej głębokości skóry. Dzięki temu, w trakcie jednego zabiegu, można działać na różnych poziomach skóry w zależności od obszaru zabiegowego oraz indywidualnych potrzeb pacjenta.

ClearLiftPRO-3folds-05-01
20170321Harmony-NIR-ulotka-dl-01

 Poprawa napięcia i rozświetlenia skóry.

Lifting bez skalpela. Głowica NIR (Near-Infrared) wykorzystuje technologię światła podczerwonego, wpro-wadzając wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry. Ten swoisty termolifting powoduje skrócenie włókien kolagenowych, pobudzenie produkcji nowych oraz wzrost elastyny. Dzięki temu skóra poddana zabiegowi zagęszcza się i zwiększa się jej elastyczność. Efekt poprawy napięcia zauważalny jest bezpośrednio po zabiegu, a z każdym dniem staje się jeszcze bardziej wyraźny.

Powierzchowne zmiany naczyniowe.

Likwidacja Rumienia. Redukcja Przebarwień.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się problemu widocznych zmian naczyniowych, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Harmony Dye-VL, którego głowica emituje światło o długości 500-600 nm w skuteczny i bezpieczny sposób likwiduje zmiany nazywane teleangiektazjami czy „pajączkami”. Zabieg trwa krótko, a dzięki silnemu chłodzeniu kontaktowemu jest komfortowy dla pacjenta.

Dye-VL1-nowe-01
NDYAG-nowe-01

Alma Harmony Nd:YAG

Redukcja zmian naczyniowych na nogach & twarzy

Widoczne pod skórą naczynka krwionośne, często zwane „pajączkami”, stanowią dla wielu duży problem estetyczny. Pacjenci poszukują zarówno skutecznych jak i bezpiecznych zabiegów, które mogą zlikwidować te zmiany.

Redukcja blizn, również potrądzikowych.

Laserowe odmłodzenie skóry. Blizny na ciele nie pozwalają zapomnieć nam o przykrych wydarzeniach. Trądzik często pozostawia na twarzy ślady, które szpecą. iPixel Er:YAG uszkadzając termicznie skórę, przebudowuje ją, dzięki czemu powstaje nowa tkanka, blizny są zredukowane lub znacznie mniej widoczne.

 

iPixel-new-01